Szkolenie Ready To Go! - Przedłużanie rzęs metodą klasyczną 1:1

Jest podstawową metodą przedłużania rzęs. Polega na przyklejeniu jednej rzęsy syntetycznej do jednej rzęsy naturalnej, co pozwala nam delikatnie zagęścić, wydłużyć i przyciemnić rzęsy tworząc bardzo naturalny look. 

Szkolenie Level Up! - Stylizacja rzęs metodą lekkich objętości

Metody zagęszczania rzęs Light Volume możemy podzielić na dwa poziomy: 2-3D oraz 4-6D. Metody objętościowe polegają na przyklejeniu kilku cieniutkich rzęs do jednej rzęsy naturalnej klientki. Dają możliwość uzyskania efektu WOW nie tracąc na naturalności. Znajomość technik pracy metodą Light Volume daje morze możliwości, a to zwiększa atrakcyjność Twoich usług.

Szkolenia zostały podzielone na trzy części zadaniowe:

❤️ Część teoretyczną

❤️ Część praktyczną (suchą, trening z pęsetami na gąbeczkach lub główce treningowej)

❤️ Część praktyczną na modelce

Obecnie rynek oferuje nam szeroki wachlarz wyboru sztucznych rzęs, dzięki czemu mamy możliwość pracować na produktach najwyższej jakości oraz puścić nieraz wodze fantazji i wykazać się kreatywnością stosując rzęsy kolorowe. Potrafią one w subtelny sposób podkreślić kolor tęczówki, a czasem dodać pazura całej stylizacji.

Grubość, długość oraz podkręcenie rzęs syntetycznych zawsze dobieramy indywidualnie do każdej klientki kierując się pożądanym efektem końcowym oraz zdrowiem i bezpieczeństwem rzęs naturalnych. Właściwy dobór pełnej gramatury rzęs ma na celu uzyskanie jak najlepszego efektu wizualnego przy jak najmniejszym stopniu obciążenia rzęs naturalnych. Nie każdemu pasuję to samo, ale o tym później.

Podstawowa zasada profesjonalnej stylistki rzęs - NIE NISZCZYĆ!

Poza poczuciem estetyki, które jest niezbędne w naszym zawodzie, równie ważne jest zdrowie rzęs naszych klientek. Dlatego też z wielką starannością, dokładnością i uwagą należy rozdzielać rzęsy naturalne, aby wkleić rzęsę syntetyczną wyłącznie do jednej rzęsy naturalnej, a nie do kilku. Separacja ma bardzo duży wpływ na efekt końcowy naszej pracy. Prawidłowo wykonany zabieg nie wpływa destrukcyjnie na stan rzęs naturalnych. Nie osłabia ich, nie niszczy, nie wpływa na ich utratę. Jeśli zadbasz o swoje klientki jaka profesjonalistka, to na pewno odwdzięczą się Tobie promiennym uśmiechem spoglądając w lustro oraz regularnym umawianiem kolejnych wizyt.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl