Szkolenie Ready To Go! - Szkolenie podstawowe z przedłużania rzęs metodą klasyczną 1:1

To pierwszy krok, aby zostać profesjonalną stylistką rzęs. Celem tego szkolenia jest nauczyć Cię przedłużać rzęsy oraz zainspirować do dalszego rozwoju. Zyskujesz nowe umiejętności i nowe spojrzenie na swoją przyszłość. Metoda 1:1 polega na przyklejeniu jednej rzesy syntetycznej do jednej rzęs naturalnej, co pozwala nam delikatnie zagęścić, wydłużył i przyciemnić rzęsy tworząc bardzo naturalny look.

Szkolenie Level Up! - Szkolenie ze stylizacji rzęs metodą lekkich objętości I stopień objętoći Light Volume 2-3D

To najbardziej pożądane szkolenie wśród początkujących stylistek rzęs! Otwiera przed Tobą morze możliwości zwiększając atrakcyjność Twoich usług. Nauczysz się tworzyć swoje pierwsze kępki, poznasz nowe schematy modelowania oka, pracy, kierunkowania i zasady rzędowości. Poznasz klej do rzes oraz pozostałe produkty do stylizacji rzęs od strony chemicznej, dzięki czemu będziesz pracować bardziej świadomie. A świadomość pracy z produktem to klucz do sukcesu!

Szkolenie Expert Volume! - Szkolenie ze stylizacji rzęs II stopień objętości 4-6D

To szkolenie dla zaawansowanych stylistek rzes. Celem tego szkolenia jest niwelowanie błędów technicznych, szlifowanie techniki pracy z kępką, wzmacnianie świadomości pracy z klejem do rzęs oraz modelowanie oka z wykorzystaniem różnych skrętów w jednej stylizacji.

Szkolenia zostały podzielone na trzy części zadaniowe:

❤️ Część teoretyczną

❤️ Część praktyczną (suchą, trening z pęsetami na gąbeczkach lub główce treningowej)

❤️ Część praktyczną na modelce

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl